Banaby.sk   »   Knižnice, regále a poličky   /   Regály   /   Knižnica Ines White

Zľavy

DOČASNE VYPREDANÉ - Knižnica Ines White

Ak chcete zaobstarať do detskej izbičky miesta, kde môžete odkladať narôznejšie drobnosti, potom sa zamerajte na kolekciu Ines. Ide o modernú a krásnu .. viac

Naša cena: 182,30 €
Pôvodná cena: 270,50 €
celkové hodnotenie
4.4
10 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
7632-0 regál 270,50 € 182,30 € dočasné vypredané

Knižnica Ines White

Ak chcete zaobstarať do detskej izbičky miesta, kde môžete odkladať narôznejšie drobnosti, potom sa zamerajte na kolekciu Ines. Ide o modernú a krásnu kolekciu, ktorá sa hodí do všetkých izieb, nielen do detských interiérov. A je tiež veľmi praktická!

Knižnica Ines je moderná, krásna a disponuje dostatočným priestorom, kde môžete uložiť veľa vecí, knihy, drobné hračky, sošky alebo fotografie v rámčeku. Ide o priestranný regál, ktorý oživí každý interiér.

Je precízne a kvalitne vyrábaný a to aj vďaka vysoko kvalitnej MDF doske a drevotrieske. Elegantný vzhľad kolekcie sa hodí do všetkých interiérov, moderných, elegantných i luxusných zároveň. Obľúbia si ho nielen deti, ale aj dospelí.

Nemusí však oživiť len detskú izbičku, knižnica je vhodná do obývacej izby, spálne, pracovne alebo študentskej izby. Je teda vhodná nielen pre deti a tínedžerov, ale aj pre dospelých. Oživí akúkoľvek domácnosť.

Deti do knižnice, najmä teda do jej spodných políc, si môžu samé ukladať svoje hračky a učiť sa tak zároveň zodpovednosti pri upratovaní. Ide o bezpečný kus nábytku.

Ak si zaobstaráte túto knižnicu, budete mať k dispozícii celkovo päť poličiek, z ktorých tri poličky je možné výškovo regulovať a vytvorite si tak priestor presne podľa svojich vlastných potrieb.

Doba realizácie: 8-10 týždňov.

Rozmery:

- hĺbka: 44 cm

- výška: 180 cm

- šírka: 80 cm

viac značky: Bellamy

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
10 zákazníkov
hodnotilo