Banaby.sk   »   Knižnice, regále a poličky   /   Regály   /   Rozťahovacia knižnica UNI 14

DOČASNE VYPREDANÉ - Rozťahovacia knižnica UNI 14

Aj vy máte taký pocit, že nemáte kam ukladať rôzne hračky, knihy a iné drobnosti a veci, ktoré majú deti vo vašej izbe? To znamená iba jedno jediné, musíte si .. viac

Naša cena: od 96,80 €
celkové hodnotenie
4.7
15 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
14078-0 zelená 96,80 € dočasné vypredané
14078-2 fialová 97,50 € dočasné vypredané
14078-3 oranžová 101,90 € dočasné vypredané

Rozťahovacia knižnica UNI 14

Aj vy máte taký pocit, že nemáte kam ukladať rôzne hračky, knihy a iné drobnosti a veci, ktoré majú deti vo vašej izbe? To znamená iba jedno jediné, musíte si zaobstarať úložný priestor. Skúste túto rozťahovaciu knižnicu.

Rozťahovacia knižnica UNI 16 je to najlepšie pre vás. Je moderná, krásna, farebná a vhodná pre všetky interiéry. Nielen pre detskú izbu, ale aj do spálne, obývacej izby, predsiene alebo študentskej izby.

Túto praktickú a funkčnú knižnicu môžete využiť aj v menšom priestore. Je možné ju rozložiť a dať ju aj do väčšieho interiéru. Nábytok je spracovaný mimoriadne kvalitne a z vysoko kvalitných materiálov.

Knižnica je bezpečná a vhodná nielen pre deti ale aj pre dospelých. Má zaoblené rohy, takže sa eliminujú možné nehody. Je vyrobený z odolného LTD materiálu, ktorý je trvalý a veľmi ľahko sa udržiava.

Skvele sa kombinuje s ďalšími kusmi nábytku zo kolekge Ultimo, napríklad so skriňou UNI 4, 5, 10, 14, 15, s poličkou UNI 9, 12, posteľou UNI 7, rohovou šatníkovou skriňou UNI 13, komodou UNI 11, 16 a písacím stolom UNI 8.

Rozťahovateľná knižnica UNI je moderná, krásna farba jaseňa coimbra s prvkami zelenej, oranžovej alebo fialovej očaria aj Vás. Je vhodná pre všetkých, veľkých aj malých, v interiéroch veľkých aj malých.

Rozmery:

- hĺbka 31 cm

- výška 187 cm

- šírka 80-135 cm

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.7
15 zákazníkov
hodnotilo