Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Knižnice, regále a poličky   /   Poličky   /   Polička - Ballon

PREDAJ SKONČIL - Polička - Ballon

Polička by nemala chýbať v žiadnej domácnosti, byte či izbe. Slúži ako odkladací priestor pre mnoho vecí, čo sa hodí vždy. Okrem toho, že je praktická a môže .. viac

Naša cena: od 46,10 €
celkové hodnotenie
4.7
18 celkové hodnotenie


Polička - Ballon

Polička by nemala chýbať v žiadnej domácnosti, byte či izbe. Slúži ako odkladací priestor pre mnoho vecí, čo sa hodí vždy. Okrem toho, že je praktická a môže byť tiež krásna a moderné, stačí len siahnuť po tom správnom kúsku.

Polička Ballon vyzerá veľmi pekne, moderne a krásne. Vaše ratolesti si na ňu môžu odložiť knižku, fotografie v rámčeku a rôzne ďalšie drobnosti, ktoré robia detskú izbičku útulnejšou a krajšou.

Poličku je možné si zaobstarať celkovo v štyroch farebných prevedeniach: v bielej, šedej, ružovej a mätovej. Farby sú moderné a nadčasové, vie veľmi pekne doplniť každý detský interiér.

Polička je vyrobená z ocele, disponuje krásnymi vyrezanými motívy, ktoré sú vyrezané laserom. Vyzerá tak veľmi pekne a moderne. Rohy sú zaoblené, nehrozia tak žiadne úrazy a môžete ju bezpečne využívať.

Polička má tvar ako na obrázku, posledné tri priložené fotografie v ružovej, bielej a šedej farbe slúži iba ako ilustrácia farby.

Rozmery:

- hĺbka: 12 cm

- dĺžka: 61 cm

- výška po najvyšší bod: 27 cm

- výška najnižší bod: 14 cm

MOTÍVY: balóny
viac značky: cotton love

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.7
18 zákazníkov
hodnotilo