Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Knižnice, regále a poličky   /   Poličky   /   Závesná polica Color Box

PREDAJ SKONČIL - Závesná polica Color Box

Police máme doma snáď všetci. Ukladajú sa na ne najrôznejšie drobnosti. Ide hlavne o praktický kus nábytku, ktorý nachádza svoje uplatnenie v každej .. viac

Naša cena: od 108,00 €
Pôvodná cena: od 120,40 €
celkové hodnotenie
4.2
20 celkové hodnotenie


Závesná polica Color Box

Police máme doma snáď všetci. Ukladajú sa na ne najrôznejšie drobnosti. Ide hlavne o praktický kus nábytku, ktorý nachádza svoje uplatnenie v každej miestnosti, v každej domácnosti. Môžu byť police praktické a moderné zároveň?

Môžu! Krásne závesné police Color Box vyzerajú úchvatne, sú moderné, krásne, originálne. A čo viac, nechýba nič zo svojej praktickosti! Umiestnené predmety pomôžu interiér zvýrazniť a dodávajú mu moderný nádych a farebné kúzlo.

Závesné police sú vhodné na fotorámčeky, CD, DVD, knihy alebo plyšáky. Línie sú jednoduché, čisté, elegantné. Dizajn je nadčasový, univerzálny a ľahko sa kombinuje s ďalšími a ďalšími kusmi nábytku z kolekcie Timoore.

Police Color Box sa vyrábajú z MDF dosky, ktorá je lakovaná. K zaveseniu police na stenu slúžia špeciálne úchytky, ktoré sú bezpečné a môžete si tak police zavesiť tam, kam chcete.

Police sú k dispozícii v šiestich farebných prevedeniach, stačí si len vybrať obľúbenú farbu alebo farbu podobnú vášmu interiéru. Sú k dispozícii v mätovej, oranžovej, smotanovej, modrej, zelenej alebo ružovej farbe.

Originalita, stabilná konštrukcia, univerzálny tvar, nadčasovosť, moderný vzhľad, to všetko hrá v prospech závesných políc. Police môžete vešať na stenu samostatne alebo ich jednoducho vešať ako sady po dvoch a viacerých kusoch.

Nábytok sa realizuje sedem týždňov.

Rozmery:

- hĺbka police 30 cm

- výška police 40 cm

- šírka police 40 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.2
20 zákazníkov
hodnotilo