Banaby.sk   »   Všetko pre dojčatá   /   Kŕmenie a dojčenie   /   Fľaše a hrnčeky   /   Dojčenská fľaša Gold - Suavinex 360ml

DOČASNE VYPREDANÉ - Dojčenská fľaša Gold - Suavinex 360ml

Dojčenská fľaša by mala byť vyrobená z veľmi kvalitných a bezpečných materiálov. Deti z nej pijú a je teda veľmi dôležité, aby sa nekvalitný materiál nijako .. viac

Naša cena: od 11,00 €
celkové hodnotenie
4.3
18 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6703-0 srdiečka fialová 11,00 € dočasné vypredané
6703-2 hviezdičky tmavomodrá 10,70 € skladom 1 kus ihneď
6703-3 syčať fialová 10,70 € dočasné vypredané

Dojčenská fľaša Gold - Suavinex 360ml

Dojčenská fľaša by mala byť vyrobená z veľmi kvalitných a bezpečných materiálov. Deti z nej pijú a je teda veľmi dôležité, aby sa nekvalitný materiál nijako nepodpisoval na ich zdravie. A to do bodky spĺňa dojčenská fľaša Gold.

Nielenže ide o kvalitnú a bezpečnú fľašu, ale aj o dizajnovo moderná a veľmi pekne spracovaná. Dôraz sa kladie na nadčasové materiály, ktoré sa inšpirovali poslednými trendmi v klenotníctve.

Pozlátený povrch, nádherné zlaté aplikácie z kolekcie Premium a priesvitnosť. To všetko nájdete na tejto dojčenskej fľaši. Okrem toho neobsahuje BPA, disponuje troma pozičnými cumlíkmi, ktoré sú vyrobené z lekárskeho silikónu. Cumlík umožňuje nahromadenému vzduchu postupne unikať z fľaštičky, cumlík má teda proti kolikový ventil.

Je vhodná pre všetky deti.

- objem: 360 ml

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
18 zákazníkov
hodnotilo