Banaby.sk   »   Všetko pre dojčatá   /   Kŕmenie a dojčenie   /   Jedálenské stoličky   /   Detská rastúca stolička LUCA - oranžová

PREDAJ SKONČIL - Detská rastúca stolička LUCA - oranžová

Deti potrebujú pri jedle miesto, kde si môžu sadnúť a pokojne sa najesť. A práve v tomto smere pomôže detská rastúca stolička LUCA v krásnej oranžovej farbe. .. viac

Naša cena: 107,90 €
Pôvodná cena: 129,60 €
celkové hodnotenie
4.6
15 celkové hodnotenie


Detská rastúca stolička LUCA - oranžová

Deti potrebujú pri jedle miesto, kde si môžu sadnúť a pokojne sa najesť. A práve v tomto smere pomôže detská rastúca stolička LUCA v krásnej oranžovej farbe. Ide o moderný a praktický kúsok, ktorý si zamilujú všetci.

Je rastúca, takže môžete jej výšku a tiež hĺbku nastaviť podľa aktuálnej potreby. Nastaviť môžete hĺbku sedátka aj podnožky, ľahko a pohodlne ich tak môžete regulovať podľa potreby. Poskytuje to zdravé sedenie pre deti a čo viac, stolička porastie spolu s vaším dieťaťom.

Disponuje sedákom s ergonomickým prehĺbením, čo prináša pohodlnejšie sedenie. K tomu prispieva aj ergonomicky tvarovaná opierka chrbta. Stolička je vhodná pre všetky deti, vďaka ružovej farbe ju ocenia najmä dievčatká.

Povrchová úprava stoličky sa vykonáva pomocou farieb a lakov, ktoré sú atestované a spĺňajú všetky predpísané normy. Je určená pre deti od deviatich mesiacov, prípadne od doby, kedy dieťatko vie samo sedieť.

Detská rastúca stolička LUCA - ružová je moderná, krásna, vyrobená z kvalitných materiálov. Rám je z bukového dreva, sedadlo, opierka a podnožka sú z bukovej preglejky.

Rozmery:

- šírka 43 cm, výška 84 cm, hĺbka 58 cm

- rozmer sedadla: 40 x 25 cm a jeho výška 44 - 56 cm

- rozmer podnožky: 40 x 31 cm a výška 12 - 40 cm

Prevedenie nábytku: bukové drevo
viac značky: Wood Partner

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
15 zákazníkov
hodnotilo