Banaby.sk   »   Všetko pre dojčatá   /   Kŕmenie a dojčenie   /   Jedálenské stoličky   /   Detská rastúca stolička LUCA - zelená

PREDAJ SKONČIL - Detská rastúca stolička LUCA - zelená

Každý vie, že pri jedle by sa nemalo nikam ponáhľať, jesť sa má v pokoji a pokiaľ možno posediačky. To platí nielen pre dospelých, ale hlavne pre deti. Kúpte im .. viac

Naša cena: 132,30 €
celkové hodnotenie
4.7
15 celkové hodnotenie


Detská rastúca stolička LUCA - zelená

Každý vie, že pri jedle by sa nemalo nikam ponáhľať, jesť sa má v pokoji a pokiaľ možno posediačky. To platí nielen pre dospelých, ale hlavne pre deti. Kúpte im aj vy krásnu detskú jedálenskú stoličku.

Ide o rastúcu detskú stoličku LUCA v príjemnej a sviežej zelenej farbe. Vďaka nej oživíte nielen jedálenyký kút, ale poskytnete deťom skvelé miesto, kde môžu v kľude a nerušene raňajkovať, desiatovať, obedovať aj večerať.

Je možné nastaviť ako jej výšku, tak aj hĺbku sedátka. Vďaka tomu porastie spolu s vašimi deťmi. Sedadlo aj podnožku je možné regulovať a dieťaťu tak poskytnúť potrebné pohodlie a bezpečie. Môžete tak regulovať výšku aj hĺbku podľa aktuálnej potreby vzrastu vašich najmenších.

Stolička disponuje sedákom, ktorý má ergonomické prehĺbenie a deťom sa na nej veľmi dobre sedí. Opierka chrbta je krásne prehnutá a ergonomicky tvarovaná, takže poskytuje bezpečie a pohodlie všetkým deťom.

Povrchová úprava je vykonávaná pomocou atestovaných farieb a lakov. Tie spĺňajú všetky predpísané normy, preto sú pre deti naozaj zdravé a správne. Je vyrobená z kvalitných materiálov, rám je z bukového dreva, opierka, sedák aj podnožka sú z bukovej preglejky.

Rozmery:

- šírka 43 cm, výška 84 cm, hĺbka 58 cm

- rozmer sedadla: 40 x 25 cm a jeho výška 44 - 56 cm

- rozmer podnožky: 40 x 31 cm a výška 12 - 40 cm

Prevedenie nábytku: bukové drevo
viac značky: Wood Partner

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.7
15 zákazníkov
hodnotilo