Banaby.sk   »   Všetko pre dojčatá   /   Kŕmenie a dojčenie   /   Jedálenské stoličky   /   Detská rastúca stolička LUCA - žltá

PREDAJ SKONČIL - Detská rastúca stolička LUCA - žltá

Detská rastúca stolička LUCA je moderná, krásna a farebná. Ak aj vy potrebujete zaobstarať pre svojich najmenších stoličku, v ktorej by počas jedla sedeli, .. viac

Naša cena: 135,50 €
celkové hodnotenie
4.7
15 celkové hodnotenie


Detská rastúca stolička LUCA - žltá

Detská rastúca stolička LUCA je moderná, krásna a farebná. Ak aj vy potrebujete zaobstarať pre svojich najmenších stoličku, v ktorej by počas jedla sedeli, potom je táto stolička tá správna voľba.

Ide o krásnu detskú rastúcu stoličku LUCA v príjemnej žltej farbe. Krásna a farebná rastúca stolička je moderná a vhodná pre všetky deti, pre chlapcov aj pre dievčatá.

Je možné nastaviť ako jej výšku, tak aj hĺbku sedátka. Vďaka tomu porastie spolu s vašimi deťmi. Sedadlo aj podnožku je možné regulovať a dieťaťu tak poskytnúť potrebné pohodlie a bezpečie. Môžete tak regulovať výšku aj hĺbku podľa aktuálnej potreby vzrastu vašich najmenších.

Stolička disponuje sedákom, ktorý má ergonomické prehĺbenie a deťom sa na nej veľmi dobre sedí. Opierka chrbta je krásne prehnutá a ergonomicky tvarovaná, takže poskytuje bezpečie a pohodlie všetkým deťom.

Povrchová úprava je vykonávaná pomocou atestovaných farieb a lakov. Tie spĺňajú všetky predpísané normy, preto sú pre deti naozaj zdravé a správne. Je vyrobená z kvalitných materiálov, rám je z bukového dreva, opierka, sedák aj podnožka sú z bukovej preglejky.

Rozmery:

- šírka 43 cm, výška 84 cm, hĺbka 58 cm

- rozmer sedadla: 40 x 25 cm a jeho výška 44 - 56 cm

- rozmer podnožky: 40 x 31 cm a výška 12 - 40 cm

Prevedenie nábytku: bukové drevo
viac značky: Wood Partner

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.7
15 zákazníkov
hodnotilo