Letný čas začína - zobraziť ponuku

Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Stoličky   /   Študentské stoličky   /   Študentská stolička - Solaris

DOČASNE VYPREDANÉ - Študentská stolička - Solaris

Ak sedíte pri stole veľmi často, potom je správny výber kancelárskej stoličky veľmi dôležitý. Mala by byť ergonomická, sieťovaná a mala by podporovať správne .. viac

Naša cena: 120,90 €
celkové hodnotenie
4.6
18 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6513-0 Študentská stoličky Solaris 120,90 € dočasné vypredané

Študentská stolička - Solaris

Ak sedíte pri stole veľmi často, potom je správny výber kancelárskej stoličky veľmi dôležitý. Mala by byť ergonomická, sieťovaná a mala by podporovať správne držanie tela a vďaka tomu predchádzať bolestiam chrbta.

Stoličky Solaris je tá najlepšia voľba. Je potiahnutá čierno-sivou sieťovanou látkou, ktorou perfektne prúdi vzduch a neusadzujú sa v nej baktérie. Podrúčky prinášajú odpočinok vašim rukám a zabezpečia pohodlné sedenie.

Kancelárska stolička je vhodná do všetkých miestností, do študentských izieb, kancelárií aj do pracovného kúta k stolému počítaču. Vhodné pre dospievajúcich aj dospelých.

Na stoličke je možné pohybovať sa pomocou piatich koliesok. Mechanizmus TILT umožňuje zvýšiť a znížiť výšku sedadla a stoličky vo všeobecnosti. Výšku môžete nastaviť presne podľa vašich potrieb. Stolička preto porastie s vaším dieťaťom. Pod sedadlom je skrutka, ktorou môžete nastaviť hodjanie alebo vertikálnu polohu operadla.

Rozmery:

- nosnosť 110 kg

- výška 116-124 cm

- hĺbka 40 cm

- šírka 62 cm

Prevedenie nábytku: čalúnené, z plastu
FARBY: čierna

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
18 zákazníkov
hodnotilo