ADVENTNÉ ZĽAVY ZĽAVY AŽ 60 %

Banaby.sk   »   Hračky   /   Teepee a domčeky   /   Teepee - béžové s hviezdičkami

Zľavy

PREDAJ SKONČIL - Teepee - béžové s hviezdičkami

Súkromnie uvítajú všetci - dospelí, ale aj deti. Aj tie by mali mať svoje miestečko, ktoré je len ich. Miesto, kde si môžu v kľude prelistovať knihy, schovať .. viac

Naša cena: od 104,60 €
Pôvodná cena: od 110,10 €
celkové hodnotenie
4.5
23 celkové hodnotenie


Teepee - béžové s hviezdičkami

Súkromnie uvítajú všetci - dospelí, ale aj deti. Aj tie by mali mať svoje miestečko, ktoré je len ich. Miesto, kde si môžu v kľude prelistovať knihy, schovať sa pred všetkým alebo si tu ukladať svoje poklady.

Ak aj vy premýšľate, že deťom niečo podobné doprajete, odporúčame krásny teepee stan, ktorý je perfektný detský úkryt. Deti sa do neho môžu ukryť počas celého roka.

Využitie nájde nielen v interiéri, ale deti si ho môžu užívať na záhrade, balkóne či terase. Do teepee si deti môžu pozvať svojich kamarátov alebo rodičov, ktorí im tu môžu prečítať rozprávku na dobrú noc.

Teepee je možné jednoducho rozložiť aj zložiť, ľahko sa prenáša tam, kde je ho treba, môžete ho jednoducho prestavať podľa vašich potrieb.

Teepee sa skladá z dvoch farebných látok, ktoré skvele doladia interiér každej detskej izbičky. Disponuje krásnym okienkom a tiež zaväzovacou okenicou, ktorú v prípade potreby je možné aj zatiahnuť.

Vnútri teepee nájdete dve vrecká, do ktorých si deti môžu uschovať svoje tajné poklady. Dekoratívne prívesok je k teepee ZADARMO. K teepee je možné dokúpiť tiež vankúšik a podložku a doladiť ho tak k dokonalosti. Nájdete ich v sekcii vankúše s geometrickými tvarmi.

Teepee sa vyrába z kvalitného materiálu - z bavlny, ktorá je veľmi príjemná na dotyk.

Rozmery:

- výška zloženého stanu 150 cm

- dĺžka tyčí 180 cm

- šírka základne je 100 x 100 cm

FARBY: biela, béžová
viac značky: funwithmum

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
23 zákazníkov
hodnotilo