Banaby.sk   »   Hračky   /   Teepee a domčeky   /   Teepee - béžové s mätovými detailami

PREDAJ SKONČIL - Teepee - béžové s mätovými detailami

Deti milujú prístrešky, bunkre a rôzne úkryty, kde sa môžu narušene hrať. Potrebujú nejaké to svoje miestečko. Preto je tento teepee stan správnou voľbou. Do .. viac

Naša cena: od 104,90 €
celkové hodnotenie
4.5
12 celkové hodnotenie


Teepee - béžové s mätovými detailami

Deti milujú prístrešky, bunkre a rôzne úkryty, kde sa môžu narušene hrať. Potrebujú nejaké to svoje miestečko. Preto je tento teepee stan správnou voľbou. Do detskej izby prináša stabilné miesto pre súkromie detí.

Teepee je vhodné po celý rok, na jar aj v letných mesiacoch. Môžete ho použiť na balkóne, na terase alebo vonku na záhrade. V jesenných a zimných mesiacoch nájde svoje uplatnenie priamo v detskej izby.

Na návštevu do detského stanu môžu prísť kamaráti aj dospelí, ale samozrejme až na pozvanie pána stanu. Môžete spoločne relaxovať, hrať sa alebo si čítať rozprávky. Teepee sa ľahko a jednoducho zloží, prenesie a znova postaví kedykoľvek a kdekoľvek.

Teepee pozostáva z dvoch farebných látok, je vyrobený z kvalitnej bavlny, ktorá je veľmi príjemná na dotyk. Stan má malé okno, ktoré má hlavný reťazec. Vo vnútri nájdete dve vrecká, kde deti môžu schovať svoje tajomstvá a poklady.

Dekoratívny prívesok na teepee je zadarmo. Do teepee si môžete objednať aj podložku a vankúšiky. Nájdete ich v sekcii vankúše s geometrickými útvarmi.

Rozmery:

- dĺžka tyče 180 cm

- šírka základne 100 x 100 cm

- výška stanu po zložení 150 cm

FARBY: mäta
viac značky: funwithmum

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
12 zákazníkov
hodnotilo