Banaby.sk   »   Lôžkoviny   /   Vankúšiky   /   Dojčiacie vankúše   /   GADEO dojčiaci a relaxačný vankúšik MOLLY

PREDAJ SKONČIL - GADEO dojčiaci a relaxačný vankúšik MOLLY

Dojčiaci vankúš bude Vašim veľkým pomocníkom ako pri spánku, tak aj pre pohodlie Vášho bábätka.  - dĺžka 160 cm v osi a cca 190 cm po vonkajšom oblúku .. viac

Naša cena: 27,50 €
celkové hodnotenie
4.3
15 celkové hodnotenie


GADEO dojčiaci a relaxačný vankúšik MOLLY

Dojčiaci vankúš bude Vašim veľkým pomocníkom ako pri spánku, tak aj pre pohodlie Vášho bábätka.

 - dĺžka 160 cm v osi a cca 190 cm po vonkajšom oblúku

Sýpok je vyplnený polyesterovými guličkami, množstvo náplne môžete podľa potreby dopĺňať alebo uberať zipsom, ktorý je všitý v jednej nohe vankúšika. Používaním si guličky "líhajú", dochádza k zmenšovaniu objemu a sýpok sa stáva mäkším. Jedná sa o prirodzený jav a je s ním treba počítať.

EPS guličky sú špeciálne čistené a zdravotne nezávadné, vhodné aj pre deti do 3 rokov. Ako výplňový materiál sú guľôčky ideálne. Dokonale sa prispôsobia tvaru tela, nedržia sa v nich roztoče a neabsorbujú vlhkosť zo vzduchu.

Poťah je z kvalitného materiálu, 100% bavlny. Vankúšik má dostatočne dlhý zips pre jednoduché odstránenie poťahu. Je možné ho prať v práčke na 40 stupňov, nedoporučujeme bieliť ani chemicky čistiť, pre obmedzenie zrážanlivosti odporúčame nesušiť v sušičke.

V spodnej časti sú šnúrky pre zviazanie koncov vankúšika k sebe, čím vznikne bezpečné a pohodlné hniezdo pre Vaše bábätko.

Vyrobené v ČR.

MOTÍVY: sovička
Farba: biela, sivá, žltá
viac značky: Gadeo

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
15 zákazníkov
hodnotilo